KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12735055
nr 1273 5055
Inger Bo, Sverige. Interiör med kvinna. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:25:23
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr